Kedi Takvimi Duvar Kağıtlarını İndirin!

Müşterilerimize hediye olarak gönderdiğimiz Catzone 4 Mevsim Kedi Takvimi 2018 tasarımlarımızı bilgisayar ve telefonlarınıza arka plan olarak indirebilirsiniz. İyi eğlenceler! :)

İndirme bağlantıları aşağıda :)

Kediler Hakkında

Ocak ve Şubat kedileri, soğuk ve mağrurdur. Hareketlerinde duygusallıktan çok mantıkları öne çıkar. Diğer canlılara karşı mesafeli ve oldukça seçici olan bu kediler, her şeyi kolayca beğenmezler ve aynı zamanda her daim güçlüdürler.

Mart ve Nisan kedileri, son derece hareketli ve heyecanlıdırlar. Duygusallığın, romantizmin ve genç olmanın sembolü olan bu kediler, gevşekliği ve paylaşımcılığı çok severler. Kış kedilerinin aksine fazlaca sıcakkanlıdırlar ve sizi çok kolay tavlayabilirler.

Mayıs ve Haziran kedileri cıvıl cıvıl ve eğlencelidirler. Yerinde durmayı bilmeyen, sosyalleşmeyi seven, soğuk esprilerden hoşlanan ve hızlı değişimleri nedeniyle kestirilemeyen bu kedilerin en önemli özelliği ise girişimci bir ruha sahip olmalarıdır.

Miskinliği ve düşkünlüğü çok seven Temmuz ve Ağustos kedileri, güneşi gördükleri yerde uyuklamayı ihmal etmezler ve tüm günü dinlenerek geçirebilirler. Uyuşukluğa gönül vermiş bu neferler son derece dost canlısıdır fakat rahatları bozulduğunda aslan kesilebilirler.

Eylül ve Ekim kedileri ölçülü, dengeli ve son derece duygusal kedilerdir. Empati kurma yetenekleri fazlasıyla gelişkindir ve size hangi koşulda nasıl yaklaşması gerektiğini çok iyi bilirler. Kahve ile yeşil tonlarını seven bu kediler son derece bakımlı ve zevklidirler.

Kasım ve Aralık kedileri dirençli, hayal gücü yüksek ve gizemli kedilerdir. Pek fazla konuşmadıkları için sır tutma konusunda üzerlerine yoktur. Keskin zekaları ve yaratıcılıkları sayesinde, çok zor koşullar altında bile inanılmaz çözümler üretip sizi şaşırtabilirler.

Masaüstü

İndirme linkleri:

Catzone Kedi Takvimi Masaüstü 1280 x 720 p

Catzone Kedi Takvimi Masaüstü 1920 x 1080 p

Catzone Kedi Takvimi Masaüstü 1920 x 1200 p

Catzone Kedi Takvimi Masaüstü 3840 x 2160 p

Catzone Kedi Takvimi Masaüstü 3840 x 2400 p
 


Cep Telefonu